top of page
Bilgi Teknolojileri Mimarı / Adira Bilişim

BT Mimarı

Bilgi Teknolojileri Mimarlığı

BT ihtiyaçlarınız her geçen gün çeşitlenmekte ve karmaşık hale gelmektedir. Örneğin; Firmanızın IP Santral ve yeni dahili Numara altyapısına ihtiyacı olduğunda projeye nasıl başlayacağını, sunucu ve kaynak ihtiyaçlarının neler olacağını, organizasyonel yapıda bu projeye ihtiyacı olan eksikliklerin tespiti, hangi çözüm ortakları ve hangi birimler ile koordineli bir şekilde çalışması gibi farklı noktalarda belirsizlikler yaşayabilirsiniz.

Basit gibi gözüken her bir iş, kendi içinde deneyim ve tecrübe ile detay kazanmaktadır. Yapılacak olan işin hedefinde sağlam ve sürekliliği olan yatırımlar yapılmalı ve güç ve fayda kazanılmalıdır. Özellikle küçük ve orta ölçekli firmalarda Bilgi Teknolojileri ile ilişkili işlerin ya da projelerin mevcut yapıya sorunsuz entegrasyonu için gerekli yetkin personellere ihtiyaç duyulmaktadır.
 
Konuları çeşitlendirdiğimizde ve yatırım bütçeleri için üst yönetime bilgi verildiğinde, projenin önemi ve faydası doğru aktarılmadığı durumlarda birçok BT projesi olumsuz değerlendirebilir yada başlayan projeler başarısızlıkla sonuçlanabilir.

Adira, sizlerin tüm BT ihtiyaçlarınızda yanınızda olmak ve başarılı işler ortaya koyma hedefi ile sizlere destek vermek amacı kurulmuş bir teknoloji ve danışmanlık firmasıdır. Bu noktada 25+ seneden fazla tecrübemizle A-Z'ye BT ihtiyaç ve sizlerin iş hedeflerinize uygun, doğru çözüm ortaklarıyla; doğru projelerin tasarılarını çizen ve bunların gerçekleşmesini, uygulanmasını, raporlanmasını, takibini  yönetimini yapan tıpkı bir inşaat projesindeki MİMAR gibi tüm süreçleri kapsayan hizmetler sunmaktadır.
 
Sizlerin norm kadronuzda deneyimli ve tecrübeli insan kaynağı ya da o teknoloji ile ilgili yetkinliği olmayabilir. İşletmelerin insan kaynağı maliyetleri oldukça yüksek olduğundan da BT Yönetimi servisi veren firmalar ile çözüm ortaklığına gidilmesi kârlı olabiliyor. Bu noktada sizler için ihtiyaçlarınızı belirleyip, analiz, durum raporu ve gerekli aksiyonları alıp, BT biriminizi daha uygun bütçelerle yönetmeyi ve işlerinizi kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

bottom of page