top of page

Storage

Storage Ürünleri ve Yedekleme Çözümleri

Depolama Ürünleri Çözümleri

İşletmenizde verilerinizin büyüklüğüne ve ihtiyaçlarınıza göre canlı ortamda kullanabileceğiniz depolama cihazına ihtiyacınız olacaktır. IBM, Lenovo, HP, Dell vb. sektörün lider markalarından canlı ortamda kullanabilmeniz veya backup alabilmeniz için cihaz kurulum, konfigürasyon, entegrasyon ve bakım hizmeti sunmaktayız.

Backup(Yedekleme) Çözümleri

Depolanan verinin güvenli ve doğru şekilde saklanamaması ve yedeklenememesi sizler için bir risk oluşturmaktadır. Önem ve öncelik gerektiren verilerin herhangi bir nedenle zarar görmesi kurumlarda maddi ve itibar kayıplarına sebep olabilir. Bu sebeple kurumsal depolama ve yedekleme sistemleri üretilmiştir.

Sizlere backup yazılımı kurarak yedeklemelerin yapıya göre mimarisinin oluşturulması, devreye alınması, raporlanması, denetleme ve sürekliliğini sağlayacak yapı kurulum hizmetini sunmaktayız.

Immutable Backup(Değişmez Yedekleme) Çözümleri

Immutable Backup, verilerin sabit, değiştirilemez olmasını, hiçbir zaman silinememesini, şifrelenmemesini sağlayan hizmettir.

Değişmez verilere sahip olmak, verilerinizin bir kopyasının her zaman doğal afetlerden (doğal veya insanlar tarafından) ve bu günlerde özellikle fidye yazılımlarından ve diğer siber suçlardan korunabilirsiniz.

 

Bu noktada Adira, kurumuzuna Immutable backup altyapısı oluşturarak güvenli bir yedekleme ortamı sunmaktadır.

Carbonite-Logo_Registered_Dark_CMYK.png
veeam_logo_on_plate.png.web.1920.1920.webp
bottom of page